خرید و فروش سوله در شادآباد

خرید و فروش سوله در شادآباد

یکی از مراکز صنعتی در غرب تهران بزرگ، منطقه شادآباد است. خرید سوله در شادآباد همواره برای فعالان اقتصادی بخصوص افرادی که به دنبال فعالیت های مرتب با آهن آلات یا سایر صنایع فلزی جذابیت خاص خود را دارد.

همین امر باعث شده تا خرید سوله در شادآباد نسبت به سایر مکان های تهران برای املاک صنعتی طرفداران خاص خود را داشته باشد.

حجم معاملات املاک صنعتی بخصوص خرید سوله در شادآباد بسیار بالاست و به طبع یک موقعیت عالی برای متقاضیان فعالیت در حوزه های صنایع فلزی میباشد.

در این مقاله به دنبال معرفی شرایط خرید، اجاره و فروش سوله در شادآباد هستیم. اگر به دنبال آن هستید که فعالیت صنعتی خود بخصوص صنایع فلزی خود را در نزدیک ترین محل صنعتی تهران توسعه دهید این مقاله را از دست ندهید.

راهنمای خرید سوله در شادآباد

 • اکثر سوله ها در منطقه شادآباد مناسب برای صنایع فلزی و چوبی استفاده میشوند.
 • سوله ها در شادآباد از ابعاد متنوعی برخوردارند اما بیشتر سوله ها در شادآباد از ابعاد کوچکتری نسبت به سوله های جاده مخصوص کرج دارند.
 • به طور متوسط سوله ها در شادآباد حدود پانصد متر میباشند.
 • اکثر سوله ها در شادآباد دارای سند شش دنگ هستند و از امکاناتی مانند کف پوشی مناسب، برق فشار قوی، آب شهری، گاز و… برخوردارند.
 • بیشتر این سوله ها دارای مساحت اداری و مساحت کارگاهی هستند.
 • این روز ها بازار خرید و فروش املاک در خرید سوله نیز بی تاثیر نبوده و ممکن است هزینه خرید سوله در روز های آتی دچار نوسانات چشمگیری باشد.
 • متوسط هزینه خرید سوله در شادآباد حدود دو و نیم میلیارد تومان هزینه دارد. این رقم بسته به ابعاد و تجهیزات سوله میتواند بیشتر یا کمتر باشد.

موقعیت املاک صنعتی در شادآباد

شادآباد دسترسی بسیار سریعی به شمال، غرب و جنوب غربی تهران دارد. این منطقه در حاشیه اتوبان فتح یا همان جاده قدیم کرج واقع شده است.

محله شادآباد در جنوب تهران از نظر دسترسی با وجود ایستگاه مترو، تاکسی و اتوبوس بسیار مناسب است.

 • ایستگاه آزادگان، دسترسی ساکنین به مترو را برآورده می کند.
 • وجود ایستگاه های اتوبوس و تاکسی های درون شهری، در شمال و جنوب این محله هم این دسترسی را کامل می کند.
 • اگر بخواهیم درباره امکانات این منطقه صحبت کنیم باید بگوییم که ساکنین زیاد و قدیمی محله شادآباد برای سکونت خود، از انواع امکانات و دسترسی ها برای زندگی روزمره خود بهره مند هستند.
 • وجود مرکز گیاه شناسی غدیر، امکانات زیادی را به این منطقه بخشیده است.
 • با وجود امکانات درمانی و بهداشتی موجود در این محله، نیاز به ساخت بیمارستان در آن حس می شود که در دستور کار شهرداری می باشد.
 • رستوران ها، کافه ها و مراکز تفریحی زیادی در این محله، ساکنین آن را از عبور و مرور به محلات دیگر بی نیاز می کند.
 • وجود بازار آهن بزرگ در شادآباد یکی از مهمترین عوامل پویش صنعتی در این منطقه است.
 • در حاشیه این بازار کارخانه ها، مراکز خرید صنایع فلزی و ابزار آلات، کارگاه های تراشکاری و غیره وجود دارد.
 • تامین نیروی انسانی نیز در این محیط بسیار آسان است. چرا که بافت شهری بسیار به بافت صنعتی در این منطقه نزدیک است و دسترسی های زیادی برای رفت و آمد افراد در این منطقه وجود دارد.

فروش در این منطقه

موقعیت مناسب سوله ها در شادآباد و دسترسی مناسب این منطقه باعث شده تا خرید و فروش سوله در این منطقه بازار داغی داشته باشد. فروش سوله در این ناحیه معمولا میتواند سود مناسبی برای مالک سوله داشته باشد.

خرید سوله در شادآباد بدلیل قیمت مناسب و دسترسی راحت به بازار آهن معمولا متقاضیان خاص خود را دارد.

بنابراین فروش سوله در شادآباد بسیار سریع تر از فروش یا خرید سوله جاده مخصوص کرج اتفاق میوفتد. اگر به دنبال فروش سوله در شادآباد هستید میتونید با بهترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن سوله خود را توسط کارشناسان فروش سوله در شادآباد بفروش برسانید.

اجاره

بسیاری از متقاضیان خرید سوله ممکن است در ابتدای کار خود تمایل چندانی به خرید سوله در شادآباد نداشته باشند و یا به هر دلیل دیگری به دنبال اجاره سوله در شادآباد باشند:

 1. هزینه اجاره سوله در شادآباد از قیمت مناسبی برخوردار است.
 2. اجاره سوله در این منطقه بسیار به صرفه تر از جاده مخصوص کرج میباشد اما شهرک های صنعتی اطراف تهران میتوانند هزینه های مناسب تری نسبت به این منظقه داشته باشند.
 3. در برخی از سوله ها میتوان علاوه بر سوله ماشین آلات مثل جرثقیل هم در کنار ملک اجاره نمود که بسیار در کاهش هزینه های متقاضی موثر است.
 4. علاوه بر ماشین آلات برخی از سوله ها مجوزهای خود مانند مجوز بسته بندی، مواد غذایی، فراورده های گوشتی و … را نیز اجاره میدهند.
 5. بر این اساس اجاره سوله در شادآباد میتوند بسیاری از هزینه های متقاضی را کاهش دهد.

متقاضیان

این روزها با توجه با نوسانات بازار ملک و عدم وجود یک نرخ مصوب و مناسب برای نرخ خرید سوله در شادآباد، متقاضیان خرید و فروش ممکن است با چندین مبلغ متفاوت برای خرید و فروش سوله مواجه شوند.

بنابراین بسیار مهم است که بتوانند منبع مناسب و مطمئنی برای خرید سوله در شادآباد پیدا کنند. اینکه بتوان در این منطقه کارشناسان حرفه ای و منصف را شناسایی کنید اهمیت بسیار بالایی دارد.

چرا که پیدا کردن کارشناسان املاک حرفه ای در حوزه املاک صنعتی میتوانند با معرفی بهترین موقعیت ها صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه های متقاضیان داشته باشد.

درنتیجه اکیداً به متقاضیان توصیه میکنیم قبل از خرید سوله در این منطقه با مشاورین و کارشناسان املاک صنعتی ما در ارتباط باشند تا موقعیت ها و قیمت های ایده آل را با سایرین مقایسه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید سوله در شهرک صنعتی اشتهارد با گروه مشاورین و کارشناسان املاک صنعتی مستر سوله در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *