خرید سوله در شهرک صنعتی اشتهارد

شهرک صنعتی اشتهارد به دلیل نزدیکی به استانهای تهران و البرز و همچنین قرار گرفتن در شعاع بالای 120 کیلومتری از تهران می تواند مکان مناسبی برای سرمایه گذاری باشد. یکی از بزرگترین مزایای خرید سوله در شهرک صنعتی اشتهارد معافیت از مالیات میباشد.

سهولت در دسترسی به شاه راه های ایران ، وجود نیروی انسانی متخصص و همچنین معافیت مالیاتی ( در صورت واجد شرایط بودن ) ، ارزانی زمین ، امکانات زیر بنایی کامل ( آب ، برق ، گاز و … ) این شهرک را به مکان مناسبی جهت احداث کارخانجات جدید نموده است.

از شرکت های بزرگی که در شهرک صنعتی اشتهارد وجود دارند می توان به شرکت هایی مثل داروگر ، شرکت همگان کار صنعت ، شرکت کاشی و سرامیک زاگرس ، شرکت موتورسیکلت تلاش ، شرکت ریس نخ ، شرکت شیشه ایمنی به نور و…  اشاره نمود.

در این مقاله به دنبال معرفی شرایط خرید، اجاره و فروش سوله در شهرک صنعتی اشتهارد هستیم. اگر به دنبال آن هستید که فعالیت صنعتی را با خرید سوله در شهرک صنعتی اشتهارد آغاز کنید این مقاله را از دست ندهید.

نکات خرید سوله در  شهرک صنعتی اشتهارد

 • اکثر سوله ها در منطقه  شهرک صنعتی اشتهارد مناسب برای صنایع شیمیایی ، فلزی ، سلولزی ، آرایشی و بهداشتی ، غذایی و … استفاده میشوند.
 • سوله ها در شهرک صنعتی اشتهارد  از ابعاد متنوعی برخوردارند اما بیشتر سوله ها در شهرک صنعتی اشتهارد در فاز های یک و دو در دست مالکان و فعالان صنعتی است.
 • در نتیجه میبایست برای خرید سوله در شهرک صنعتی اشتهارد در فاز های یک و دو کمی سخت تر از سایر فاز های این شهرک صنعتی است.
 • اکثر سوله ها در  شهرک صنعتی اشتهارد دارای سند شش دنگ هستند و از امکاناتی مانند کف پوشی مناسب، برق فشار قوی، آب شهری، گاز و… برخوردارند.
 • بیشتر این سوله ها دارای مساحت اداری و مساحت کارگاهی هستند. البته که بیشتر فاز های این شهرک در دست کارخانجات بزرگ است.
 • این روز ها بازار خرید و فروش املاک در خرید سوله نیز بی تاثیر نبوده و ممکن است هزینه خرید سوله در روز های آتی دچار نوسانات چشمگیری باشد.
 • اگر بخواهیم در نیمه ی اول سال 1400 شمسی هزینه خرید سوله را مثال بزنیم: یک سوله چهار هزار متری در این شهرک در زون های متفرقه، حدود هجده میلیارد هزینه دارد. این رقم بسته به ابعاد و تجهیزات سوله میتواند بیشتر یا کمتر باشد.

موقعیت املاک صنعتی در  شهرک صنعتی اشتهارد

با توجه به گذشت حدود بیست و چند سالی که از افتتاح شهرک صنعتی اشتهارد و تکمیل مراحل ساخت و ساز و انجام عملیات عمرانی، واگذاری زمین از سوی شرکت های موجود در این شهرک صنعتی، در تمامی زونهای صنعتی عملا میسر نیست.

همچنین با توجه به خرید زمینهای مرغوب در این شهرک صنعتی در فازهای یک و دو طی سالهای اول واگذاری، جهت خرید کارخانه های مرغوب در فازهای مرغوب در شهرک صنعتی بایستی از واحدها و زمینهای موجود استفاده نمود.

لذا بایستی نسبت به خرید سوله در این ناحیه مستقیم از سمت مالکان اقدام نمود.

با توجه به پیچیدگی خرید و فروش املاک صنعتی و استلزام و اخذ استعلامهای لازم از وزارت صنعت معدن تجارت بایستی خرید و فروش واحدهای صنعتی تحت نظر کارشناسان حرفه ای و آشنا با این حوزه صورت پذیرد.

فروش سوله در این منطقه

 1. موقعیت مناسب سوله ها در  شهرک صنعتی اشتهارد و دسترسی مناسب این منطقه باعث شده تا خرید و فروش سوله در این منطقه بازار داغی داشته باشد.
 2. فروش سوله در این منطقه معمولا میتواند سود مناسبی برای مالک سوله داشته باشد.
 3. خرید سوله در شهرک صنعتی اشتهارد بدلیل قیمت مناسب و دسترسی راحت به تهران متقاضیان خاص خود را دارد.
 4. بنابراین فروش سوله در  شهرک صنعتی اشتهارد  بسیار سریع تر از شهرک های صنعتی اطراف تهران و کرج اتفاق میوفتد.

اگر به دنبال فروش سوله در شهرک صنعتی اشتهارد  هستید میتونید با بهترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن سوله خود را توسط کارشناسان مستر سوله بفروش برسانید.

اجاره

بسیاری از متقاضیان خرید سوله ممکن است در ابتدای کار خود تمایل چندانی به خرید سوله در شهرک صنعتی اشتهارد نداشته باشند و یا به هر دلیل دیگری به دنبال اجاره سوله در شهرک صنعتی اشتهارد باشند.

 • هزینه اجاره سوله در شهرک صنعتی اشتهارد از قیمت مناسبی برخوردار است.
 • اجاره سوله در این منطقه بسیار به صرفه تر از مناقط صنعتی مثل جاده مخصوص کرج میباشد. اما شهرک های صنعتی اطراف تهران میتوانند هزینه های مناسب تری نسبت به این منطقه داشته باشند.
 • در برخی از سوله ها میتوان علاوه بر سوله ماشین آلات مثل جرثقیل هم در کنار ملک اجاره نمود که بسیار در کاهش هزینه های متقاضی موثر است.
 • علاوه بر ماشین آلات برخی از سوله ها مجوزهای خود مانند مجوز بسته بندی، مواد غذایی، فراورده های گوشتی و … را نیز اجاره میدهند.
 • بر این اساس اجاره سوله در شهرک صنعتی اشتهارد میتواند بسیاری از هزینه های متقاضی را کاهش دهد.

مشتریان

این روزها با توجه با نوسانات بازار ملک و عدم وجود یک نرخ مصوب و مناسب برای نرخ خرید، متقاضیان خرید و فروش ممکن است با چندین مبلغ متفاوت برای خرید و فروش سوله مواجه شوند.

بنابراین بسیار مهم است که بتوانند منبع مناسب و مطمئنی برای خرید سوله در شهرک صنعتی اشتهارد پیدا کنند. اینکه بتوان در این منطقه کارشناسان حرفه ای و منصف را شناسایی کنید اهمیت بسیار بالایی دارد.

چرا که پیدا کردن کارشناسان املاک حرفه ای در حوزه املاک صنعتی میتوانند با معرفی بهترین موقعیت ها صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه های متقاضیان داشته باشد.

درنتیجه اکیداً به متقاضیان توصیه میکنیم قبل از خرید سوله در شهرک صنعتی اشتهارد با مشاورین و کارشناسان املاک صنعتی ما در ارتباط باشند تا موقعیت ها و قیمت های ایده آل را با سایرین مقایسه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه مشاورین و کارشناسان املاک صنعتی مستر سوله در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *